Spring naar de inhoud

Contact Info

Garage Schelkens
Herentalsebaan 316
2160 Wommelgem
Telefoon: 03 322 06 00
Telefax: 03 366 17 00
info@garageschelkens.be


BTW: BE-0881.955.276
Rek n°.068-2448338-85
IBAN BE89-0682-4483-3885
BIC GKCCBEBB

Showroom
Maandag tot vrijdag
Zaterdag

Werkplaats
Maandag tot vrijdag
Zaterdag


7:30u tot 18:30u
9:00u tot 16:00u


7:30u tot 18:30u
9:00u tot 16:00u

 

ONS TEAM

Guy Schelkens

Guy Schelkens
Bestuurder
T 03 322 06 00
guy@garageschelkens.be

 

VERKOOP

Pieter Withaegels

Pieter Withaegels
Verkoopsadviseur
T 03 322 06 00
pieter@garageschelkens.be

 

NAVERKOOP

Werner van der Velden

Werner van der Velden
Naverkoop + Magazijn
T 03 322 06 00
werner@garageschelkens.be

Kelly Alleman

Kelly Alleman
Naverkoop
T 03 322 06 00
kelly@garageschelkens.be

Kris Van den Bergh

Kris Van den Bergh
Naverkoop + Admin verkoop
T 03 322 06 00
kris@garageschelkens.be

 

WERKPLAATS

Danny Robberechts

Danny Robberechts
Technieker
T 03 322 06 00
info@garageschelkens.be

Niels Gijselinckx

Niels Gijselinckx
Technieker
T 03 322 06 00
info@garageschelkens.be

Michael Alleman

Michael Alleman
Voorbereiding leveringen
T 03 322 06 00
info@garageschelkens.be

 

 

 

Met de wagen

Als je komt vanuit het Noorden:
Op de Antwerpse Ring neem je na het Sportpaleis de snelweg E313 Hasselt/Luik.
Neem afslag 18 ronde punt van Wommelgem.

Als je komt vanuit het Oosten:
E313 Hasselt-Antwerpen,
Neem afslag 18 ronde punt van Wommelgem.

Als je komt vanuit het Zuiden:
E19 Brussel-Antwerpen. Volg in de Lode Craeybeckx-tunnel richting Nederland. Volg de Antwerpse Ring en neem de afslag voor de snelweg E313 Hasselt/Luik.
Neem afslag 18 ronde punt van Wommelgem.

Als je komt vanuit het Westen:
E17 Gent-Antwerpen. Volg de Antwerpse Ring richting Nederland maar neem de afslag voor de snelweg E313 Hasselt/Luik.
Neem afslag 18 ronde punt van Wommelgem.

Vanaf het ronde punt van wommelgem
Hier volg je richting Borsbeek/Mortsel. Je bent nu op de Krijgsbaan.
Volg deze vierbaansweg ( max 70km/u) tot aan het eerste grote kruispunt

Aan deze verkeerslichten sla je links af (Herentalsebaan)
1kilometer verder aan uw linker kant zie je Garage Schelkens.

Met het openbare vervoer
Bus 140, 141, 243, 420, 421, 422, 423 stoppen voor onze garage.

Klik op de lijnnummers voor meer info via de lijn.